Değerli Müşterilerimiz;

Bizler yakın zamanda MARS Elektrik A.Ş. olarak Türkiye’nin önde gelen firmalarından ŞAHSUVAROĞLU İle beraber kurumsal Anonim Şirket yapılanmamızı gerçekleştirdik ve gücümüze güç kattık. Artık geleceğe daha umutla bakıyor ve güzel ülkemiz Türkiye’nin geleceğine ve ülke ekonmisine katkıda bulunmak için daha fazla çabalıyoruz. Mars Electric olarak kendimizi her yönden daha da geliştirme gayreti içerisine giriyoruz.

Firmamızı kurduğumuz ilk günden beri %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çıktığımız bu yolda amacımız; ahlaklı ve karakterli ticaret anlayışına bağlı kalarak, kaliteli ürünler üretmek ve ürünlerimizi kullanan müşterilerimize kusursuz bir hizmet vermekti. . Tüm gücümüzü, tüm heyecanımızı markamızı kusursuz bir şekilde yarınlara taşıma amacına verdik. Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşıladık ve müşterilerimize yaşam alanlarında daha çok konfor ve ekonomi sunmak için yeni teknolojiler bulma gayreti içerisine girdik. Tüm bunların sonucunda da %100 müşteri memnuniyetine ulaşmayı başardık.

Bundan sonra da ahlaklı ve karakterli ticaret anlayışımızdan asla vazgeçmeden markamızı kurumsal ve global anlamda zirveye taşımak için daha da çok çalışacağımızı bilmenizi isteriz ve bugüne kadar da yanımızda olan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTIK…

                                      OYUNUN KURALLARI DEĞİŞTİ!